FinWin to internetowa platforma reklamowa dla klientów z Wrocławia i okolic, stworzona przy współpracy z finansowymi programami afiliacyjnymi portali Money.pl, Bankier.pl oraz Comperia.pl. Witryna umożliwia zapoznanie się z aktualnymi ofertami kilkudziesięciu instytucji finansowych, w tym banków, firm pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowych.

Nasza historia sięga 2008 roku, kiedy to powstała pierwsza wersja portalu. Oferowaliśmy na niej możliwość złożenia wniosku bezpośredniego wyłącznie do banków i doradców. Podczas kryzysu finansowego, który dotknął naszą branżę, pracowaliśmy nad użytecznością i czytelnością naszego serwisu, czego owocem jest obecna jego wersja. Dodatkowo od stycznia 2010 wdrożyliśmy bezpłatną pomoc konsultantów Bankier.pl, co spotkało się z dużym zadowoleniem naszych klientów. Od czerwca 2024 planujemy następne nowości, takie jak bezpośrednią obsługę wniosków hipotecznych, własne multiformularze hipoteczne, wdrożenie usługi kuriera hipotecznego.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaufanie jakim nas obdarzyliście przez ostatnie 16 lat. Z naszej strony zrobimy wszystko, aby nadal służyć pomocą, wiedzą i doświadczeniem we wszystkich obszarach usług finansowych.

Z poważaniem
Zespół FinWin