Aktywacja karty T-Mobile UB

Konto T-Mobile Usługi Bankowe zostało stworzone w oparciu o rozwiązania Alior Banku. Alior Sync był liderem bankowości internetowej, dlatego wszelkie innowacyjne rozwiązania i udogodnienia dla klientów T-Mobile poparte są wysokim wskaźnikiem bezpieczeństwa i korzyściami wynikającymi ze współpracy z operatorem sieci komórkowej. Niewątpliwie główne zalety to intuicyjność, funkcjonalność i szybkość działania. Klienci mogą załatwić wszelkie kwestie związane z rozliczeniami, bez wizyty w oddziałach stacjonarnych. Asystent Płatności przypomina o rachunkach wymagających zapłaty, a Menedżer Finansów ułatwia zarządzanie budżetem domowym. T-Mobile UB cały czas się rozwija, by ułatwiać działania swoich klientów ceniących najnowsze rozwiązania. Wirtualny oddział pozwala nie tylko otworzyć konto bankowe, ale i wziąć pożyczkę, kartę kredytową, uzyskać informacje o najnowszych usługach i promocjach z każdego miejsca na świecie. A wszystko to w krótkim czasie. Konto T-Mobile to m.in. oszczędności związane ze zwrotem do 5% za zakupy, brakiem kosztów za prowadzenie rachunku, wypłaty z bankomatów, krajowe przelewy internetowe czy do 10 przelewów natychmiastowych. Nie bez znaczenia konto to znalazło się w czołówce rankingu Polityki. Klienci telefonii komórkowej mają dodatkowo w ramach współpracy z bankiem możliwość dokonywania płatności telefonem MyWallet, czy limitu do 100 zł bez opłat i formalności (dla klientów opłacających rachunki telefoniczne terminowo). Oczywiście do rachunku bank wydaje karty debetowe. Klienci mogą wybrać między MasterCard z możliwością płatności zbliżeniowych PayPass, kartę Masterard NFC umożliwiającą wykorzystanie opcji MyWallet.

Karty przed użyciem wymagają aktywacji. Jak to zrobić?

Jak wszystko w T-Mobile UB, bardzo szybko i łatwo. Wystarczy zalogować się do bankowości elektronicznej. W polu Identyfikator należy wpisać numer CIF z umowy ramowej, wprowadzić hasło i wybrać na stronie opcję Idź do kart. Zaznaczamy kartę wymagającą aktywacji i dokonujemy zatwierdzenia. W wyznaczone miejsce nadzy wpisać uzyskany sms-em kod jednorazowy i wysyłamy wniosek. Kod PIN zostanie wyświetlony na ekranie. Oczywiście można go zmienić na dowolny, łatwy do zapamiętania przez klienta w zakładce Szczegóły karty. Bank posiada w ofercie również karty kredytowe, z dość wysokim limitem (do 40000zł), do 58 dni okresu bezodsetkowego. Wniosek, rzecz jasna, można złożyć przez Internet.

Bankowość T-Mobile UB to idealne rozwiązanie dla klientów telefonii sieci T-Mobile. Wiele bonusów, łatwy dostęp i integracja systemów pozwala nie tylko na oszczędność pieniędzy, ale i czasu.

Leave a Reply